Потрібно написати текст про те, яку користь дають людям рослини(5-6 речень)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Без рослин не було б і життя на Землі. Вони є своєрідними фільтраторами повітря.Вони перетворюють вуглекислий газ в повітря,яким ми з вами дихаєм.Також рослини очищають повітря від шкідливих речовин.Крім здоровя вони ще і є дуже красивими. Я вважаю-що рослини є одним з невідємних факторів нашого життя,і саме тому ми повинні їх оберігати.