Потрібно написати твір на тему " Як ти уявляєш урок математики в 2100 році" допоможіть мені будь ласка.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я уявляю урок математики в 2100 році таким: парти розраховані як цифрові пристрої як ми з ним водимо пальцях і пересилаємо роботу вчителю. Підручників немає тільки електронні парти і комп'ютери.Скрізь стінки з різними формулами. Є кабінка електронна коли в неї заходиш весь твій матеріал який ти засвоїв відправляється до вчителя. домашнє завдання робимо в класі на електронних партах для кожного учня свій час. Ось так я уявляю урок математики в 2100 році!