Потрібно скласти казку про прислівник та його дію.у цій казці . допоможіть.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жив був у королівстві Мови - Прислівник. Він був красивий, чистий і охайний, адже він знав де будь-яка річ, як її знайти......... Адже прислівник- це самостійна частина мови яка відповідає на питання де, коли і як та дружить із всма частинами мови які живуть у королівстві мови. Ось такий він прислівник.