Потрібно скласти міні-твір (5-7 речень) на тему "Нам треба берегти наш дім - Землю",використавши такі словосполучення і словоформи: Найпрекрасніша планета, земляни зрозуміли-таки, будь-які заходи, спробуйте ж бо змінити ситуаці...

Потрібно скласти міні-твір (5-7 речень) на тему "Нам треба берегти наш дім - Землю",використавши такі словосполучення і словоформи: Найпрекрасніша планета, земляни зрозуміли-таки, будь-які заходи, спробуйте ж бо змінити ситуацію, чималі зусилля, починати щонайшвидше, хай цвіте. Допоможіть будь-ласка, це потрібно якнайвидше виконати!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Найпрекрасніша планета Земля зараз у небезпеці.Люди винищують живу природу,викидають сміття ,цим самим причиняючи шкоду рослинам і тваринам.Ситуація стає грішою з кожним роком,і нарешті земляни зрозуміли -таки ,що потрібно діяти.Змінити ситуацію можна ,але для цього потрібні чималі зусилля.Діяти потрібно починати щонайшвидше,адже потім може бути пізно.Спробуйте ж бо змінити ситуацію,наші діти повинні бачити чистий світ,в якому не буде сміттєвих пакеті,пивних пляшок,що валяються вздовж доріг.Наші діти повинні вчитися в нас зберігати цей свіь, переймаючи в нас корисну звичку - не смітити.Потрібно берегти рослини ,і не рвати перший пролісок навесні,-хай цвіте.Люди,не будьте байдужими!Життя нашої планети у наших руках!