Потрібно скласти твір, щоб всі слова починались на літеру -р. Будь ласка, допоможіть

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Розуму роботу Робимо роками, Романтизму Радість Разом Розповсюдимо, Розіб’ємо Рабство Рукояттю рими, Рулимо Розумно, Рубежі  Руйнуємо: Радикальний ризик – Революційна рима, Ревно рок реве  Ракетами реалій, Розливає ртуттю Розбещений Розбійник,  Розрахуватись рветься, Розбишака ржавий - Рикошетом рими  Розрубимо рвача!