Потрібно визначити пропущене та зайве в запропонованому ланцюжку термінів і понять узагальнити й указати правове явище якому вони відповідають та поясніть їх. Звичаї, традиції, моральні норми, ............................, зак...

Потрібно визначити пропущене та зайве в запропонованому ланцюжку термінів і понять узагальнити й указати правове явище якому вони відповідають та поясніть їх. Звичаї, традиції, моральні норми, ............................, закони, корпоративні норми, релігійні норми-
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Звичаї, традиції; моральні норми; норми права; закони(лишнее - зачеркни); корпоративні норми; релігійні норми - це види соціальних норм, правила поведінки загального характеру, які виникли в процесі історичного розвитку; мають різні сфери суспільних відносин та забезпечують різноманітними засобами соціального впливу.