Потрібно визнати пропущене та зайве в запропонованому ланцюжку термінів узагальнити й вказати явище Право володіння;____________;право захисту;право розпорядження — це

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пропущене слово - право користування.Зайве слово - право захисту. Отже, право володіння,право користування та право розпорядження - це право власності. Право власності- це система правових норм,які регулюють: право власності,право користування та право розпорядження.