Повернути(ся,сь) о шостій годині; зустріти(ся,сь) недалеко від школи; підняти(ся,сь) вгору; свято закінчило(ся,сь) увечері; пройти(ся,сь) вулицею; хапати(ся,сь) обома руками; купати(ся,сь) в озері; купати(ся,сь) у морі; дивити(...

Повернути(ся,сь) о шостій годині; зустріти(ся,сь) недалеко від школи; підняти(ся,сь) вгору; свято закінчило(ся,сь) увечері; пройти(ся,сь) вулицею; хапати(ся,сь) обома руками; купати(ся,сь) в озері; купати(ся,сь) у морі; дивити(ся...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Повернутися о шостій годині; зустрітись недалеко від школи; пвднятися вгору; свято закінчилося увечерв; запатись обома руками; купатися в озері; купатися у морі; дивитися!Просто далі немає тільки дивитисч