Повiд олімпійські ігри в 5 столітті до нашої ери в афiнах мне срочно пж даю 15 баллов
Повiд олімпійські ігри в 5 столітті до нашої ери в афiнах
мне срочно пж даю 15 баллов
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пройшло трохи більше однієї тисячі років, як люди почали робити спроби відновити давньогрецькі Олімпійські ігри. Першим це зробив у 1516 році Іоханес Аквілла із Бадена, він проводив так звані показові Олімпійські ігри. У 1604 році лондонський прокурор Роберт Довер в Англії започаткував свої Олімпійські ігри, які проводились майже сто років, навіть після смерті засновника, але поступово втратили актуальність за браком коштів. Німецький герцог із Дессау у 1772-1779 роках проводить Олімпійські ігри, щорічно на честь дня народження своєї дружини. Першим серйозним вченим, який вивчав олімпійський спорт Стародавньої Греції був англієць Джілберт Вест (1703 - 1756), і який свою докторську дисертацію присвятив темі античних Олімпійських ігор. Він всебічно розвивав ідею олімпізму і закликав до відновлення Олімпійських свят. У самій Греції в 1832 році на честь звільнення від турецьких загарбників було вирішено відновити Олімпійські ігри у вигляді національних ігор, але цим ідеям не судилося збутися. І навіть у 1859 році король Греції Отон І Баварський своїм Олімпійським іграм не надав такої форматності, як у давні часи.