Повість Марини Павленко "Русалонька із 7-В, або Прокляття роду Кулаківських" 1.У голодні роки прадідусь Софійки Павло мусив продати А. корівку; Б. шафу; В. Коралі; ...

Повість Марини Павленко "Русалонька із 7-В, або Прокляття роду Кулаківських" 1.У голодні роки прадідусь Софійки Павло мусив продати А. корівку; Б. шафу; В. Коралі; Г. Обручку. 2.Хто порадив Софійці перебиратися «потрохи вперед, від покоління до покоління, …коли здaтнa будеш відвернути невідворотне»? А. Гордій Кулаківський; Б. Мішель Міщенко; В. сліпий старець; Г. бабуся. 3.Яке випадково сказане Софійкою слово у шафі дозволило їй мандрувати в минуле? А. Намисто; Б. коралі; В. «Гайда!»; Г. «Поїхали!». 4Як викуплені речі допомагали Софійці в її подорожах в минуле? А. виконували різні її прохання; Б. робили її невидимою; В. робили її одяг відповідним певному історичному часу.; Г. давали змогу читати думки інших. 5Основні події повісті відбуваються: А. у місті Вишнопіль; Б. у місті Києві; В. у селі Половинчик; Г. у Миргороді.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 - а 2 - в 3 - б 4 - б 5 - а