Повний синтаксичний розбір. Поміркуй друже хто крім Шевченка так жагуче і пристрасно любив Україну

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Поміркуй-присудок,дієслово (підкресли 2 лініями) Друже-звертання, тому не виступає членом речення. Хто-підмет,іменник (1 лінією) Шевченка-додаток, іменник (пунктиром) Любив-присудок, дієслово (2 лініями) Україну-додаток, іменник(пунктиром) жагуче,пристрасно- обставина,прислівник (крапка і пунктир) і-сполучник Речення просте, неокличне, розповідне, поширене, двоскладне, повне, ускладнене звертанням. І ще виділіть звератання "друже" комами