Поясніть чому органічні речовини мають переважно низькі температури плавлення і кипіння?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Більшість неорганічних сполук немолекулярної будови, тому їм притаманна висока температура кипіння й плавлення. Тип хімічного зв’язку ковалентний, йонний або металічний.Органічні речовини молекулярної будови, тому вони мають низькі тамператури плавлення. Тип хімічного зв’язку переважно ковалентний.