Пояснить корыстуючись довидкою щё означають фразеологизмы: Убываты двох зайцив. Ганяты як солонного зайця. ганнятыся за двома зайцямы . Далеко куцому до зайця. Проихаты зайцем . Довидка...

Пояснить корыстуючись довидкою щё означають фразеологизмы: Убываты двох зайцив. Ганяты як солонного зайця. ганнятыся за двома зайцямы . Далеко куцому до зайця. Проихаты зайцем . Довидка: Завантажуваты роботою не даваты видпочынку . Хтось зовсим неривня комусь . Одночасно выконуваты дви справы . Проихаты без квытка . Прагнуты одночасно досягты успиху в ризных справах .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Убити двох зайців-одночасно виконувати дві справи. 2.Ганяти як солоного зайця-завантажувати роботою, не давати відпочинку. 3.Ганятися за двома зайцями-прагнути одночасно досягти успіху в різних справах. 4.Далеко куцому до зайця-хтось, зовсім не рівня комусь. 5.Проїхати зайцем-проїхати без квитка.