Поясніть лексичне значення фразеологізмів. Три (на вибір) уведіть до самостійно складених речень. Облизня піймати, пороги оббивати, з легкої руки, злий на язик, п’яте колесо до воза, від серця одлягло, влучати в яблуко, викинут...

Поясніть лексичне значення фразеологізмів. Три (на вибір) уведіть до самостійно складених речень. Облизня піймати, пороги оббивати, з легкої руки, злий на язик, п’яте колесо до воза, від серця одлягло, влучати в яблуко, викинути з голови, крізь землю провалитись, на ноги поставити, сісти на мілину, терпець урвався, теревені правити, збити з пантелику, ні за холодну воду братися.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Програти 2. 3.Швидко  4.Вимовляє погані слова. 5.Непотрібне. 6.Полегшало на душі(серці) 7.Влучно сказати 8.Соромно. 9.Допомогти 10. 11.Терпець урвався 12.Балакати 13.Відволікти,заплутати 14. Речення:На контрольній Василь облизня піймав. Коли вчителька сказала,що самостійної з математики не буде,усім як від серця одлягло. На уроках Петрик завше теревені править