Поясніть лексичне значеня поданих слів. Вистава, виставка, галерея, експонат, музей, сцена, театр.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вистава- показується, наприкдад, постановка на сцені акторами чи ляльками. Виставка- показ речей, наприклад у галереї чи музеї, картин або експонатів. Галерея- поміщення, де виставляються картини . Музей- місце, де люди можуть бачити експонати різних культур і пізнати їхню історичну цінність. Сцена- місце де виступають актори.