Поясніть мені будь ласка,як утворити Діеприкметник пасивного стану минулого часу доконаного і недоконаного виду!будь ласка! Ось деякі із слів із вправи: Писати,робити,малювати.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тримай фото з тлумаченням творення дієприкметників)
Гость
писати -написаний ,бо він написаний( дитиною)- КИМОСЬ  робити- зроблений ,бо він зроблений(дідом) - КИМОСЬ  малювати- намальований,бовін намальований (учнем) - КИМОСЬ  тобто якщо іменник наприклад вірш не може бути прочитаним сам по собі ,то це пасивний стан