Поясніть образну назву параграфа " З мудрістю в розумі та серці " ?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
За часів Ярослава Мудрого, що був високоосвідченною людиною, на Русі починається активний розвиток культури і права. Будують нові храми (Софія Київська), бібліотеку, створено збірник законів - Правду Ярослава. Саме завдяки значним культурним перетворенням в історії його прийнято називати Мудрим.