Пояснiть значення фрзеолагiзмiв       душа в п"ятах       побити глеки   наговорити сiм мiшкiв гречаноi  вовни     найшла коса на кмiньдаю 15 балов

Пояснiть значення фрзеолагiзмiв       душа в п"ятах       побити глеки   наговорити сiм мiшкiв гречаноi  вовни     найшла коса на кмiнь даю 15 балов
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Душа в п"ятах -злякатися,боятися.    Побити глеки-посваритися,розірвати дружні стосунки.  Наговорити сiм мiшкiв гречаноi  вовни-наговорити багато зайвого,безглуздого.    Найшла коса на камiнь-коли щось одне сильне зійшлося з іншим сильним.