Поясніть зв*язок між усіма даними:давній льодовик,чорнозем,типчак,посилення континентальності клімату,суховій.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
це все признаки давнього переоду який був до нашої ери  і  льодовик був зверху над чорноземом і типчаком тим самим зберігаючи його властивості клімат змінився на суховії я кі віяли в долині льодовика  постав плз як найкраще