Пояснити фразеологізми : -протокольна мова -дістати право громадянства -як по - писаному -розписатися обома руками -брати до відома -здати до архіву -закон не писаний

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
як по-писаному -- говорити, відповідати; дуже чітко, не збиваючись. розписатися обома руками-- охоче і повністю погоджуватися з чим-небудь, виявляти свою повну згоду. брати до відома -- зважати/зважити на що-небудь, враховувати щось. здати до архіву -- визнавати кого- небудь непридатним для чогось. закон не писаний -- про кого-небудь, хто не вважає для себе обов`язковими правила, норми поведінки.