Пожалуйста кто знает английский помогите! Paraphraze the following words and expressions and explain meanings.
Пожалуйста кто знает английский помогите!
Paraphraze the following words and expressions and explain meanings.
fellow citizens courtroom;
prejudice, to deal thoroughly with the cases,
to exempt from jury service;
to meet some requirements;
impartial decision;
to be available for case;
legal issues,
common sense,
to select at random,
eligible for service;
to have one's civil rights restored,
to be excused from jury service;
to accommodate a witness;
delays during trial.
Ответ(ы) на вопрос:
Paraphraze наступні слова і вирази і пояснити сенс.співгромадяни в залі судового засідання;упередження, ретельно розібратися зі справами,звільнити від служби присяжних засідателів;щоб задовольнити деякі вимоги;неупереджене рішення;бути доступним для випадку;правові питання,здоровий глузд,для вибору у випадковому порядку,право на отримання послуг;мати один цивільні права відновлені,звільнити його від служби присяжних;для розміщення свідка;затримки під час судового розгляду.