Пожалуйста напишите мини сочинение на тему АҒАШТАР на каз языке. Какой они вносят

Пожалуйста напишите мини сочинение на тему АҒАШТАР на каз языке. Какой они вносятвклад, спс
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Агаштар:агаштар жайкалып осип тур,Агаштар адамга оте пайдалы,Оларды адамдар отынга,жылуга, пайдаланады,Коптеген заттар осы агаштан жасалады Мыс:парта,дәптер,кітап,осынын бәрі агаштан жасалады,Агаштар адамга таза ауа береди,жемисин береди,коленкесин арнайды,Казирги кезде агаштар азайып бара жатыр ойткени:адамдар оны коптеп пайдаланылуда және шабуда,Әрбір ер бала кем дегенде 1агаш,1уй салу керек,Балалар агашты коргайык, аялайык,