Пожалуйста переведите этот текст на казахский язык. Квартира, в которой я живу вм
Пожалуйста переведите этот текст на казахский язык.
Квартира, в которой я живу вместе с родителями и сестренкой, находится на пятом этаже шестиэтажного дома. Просторная прихожая гостеприимно встречает каждого входящего. Вешалка у стены, шкаф с зеркальной отодвигающейся дверью…
Из прихожей можно пройти или на кухню, в гостиную, в мою комнату, или в спальню родителей. Мне очень нравится моя комната!
В ней много света, который падает из окна. Стены оклеены светлыми обоями. Комната просторная и уютная. В моей комнате есть всё, чтобы я мог заниматься уроками, отдыхать, и играть в видео игры.
Широкая кровать стоит вдоль правой стены, шкаф для книг расположились в левом углу, а рядом с ним шкаф для моей одежды. Компьютерный и письменный столы поставлены так, чтобы свет из окна падал справа. Когда уличного света становится недостаточно, я включаю верхний свет - красивую люстру под потолком - или настольную лампу. В комнате есть полки для моих сувениров привезённые из путешествий.
Я стараюсь поддерживать в комнате порядок.
По среди гостиной расположен большой стеклянный стол, рядом с которым стоит диван и два мягких кресла. На против всего этого на маленьком столике стоит большой плазменный телевизор. Вся гостиная украшена картинами.
В маминой и папиной комнате стоит большая двуспальная кровать и шкаф для одежды. Там же стоит мамин столик с зеркалом, смотря в который она красится. В их комнате есть выход на балкон.
В комнате моей сестренки есть двуярусная кровать, большой шкаф с одеждой, письменный стол, на котором стоит принтер и телевизор. Так же у нее стоит коробка с игрушками и полка с книгами.
Ответ(ы) на вопрос:
Пәтер, онда менің ата-аналарымен бірге және сестренкой орналасқан, бесінші қабатта шестиэтажного. Кең дәліз қонақжайлылықпен қарсы алады кіретін әрбір. Киім ілгіш у қабырға шкаф айналы отодвигающейся есікпен...Бірі-кіреберіс өтуге болады немесе ас үй, қонақжай, менің бөлме, немесе ата-анасының жатын бөлмесіне. Маған өте ұнайды менің бөлме!Онда көп жарық, ол құлайды терезесінен. Қабырғалары оклеены ашық түсті тұсқағаздар. Бөлме кең және жайлы. Менің бөлмеде бар алмады айналысуға уақыттары, сабақтар, демалуға, ойнауға видео ойындары.Кең төсек тұр бойында оң жақ қабырға шкаф кітаптар үшін орналасты сол жақ бұрышында орналасқан, ал оның қасында арналған шкаф менің киім. Компьютерлік және жазбаша үстелдер қойылған, сондықтан жарық терезеден төмендегені оң жақта. Қашан көшедегі жарықтың жеткіліксіз бола түсуде, ал қамтиды жоғарғы жарық - әдемі люстру төбе астында - немесе үстел үсті шам. Бөлмеде бар сөрелер менің кәдесыйлар алып келген туристік.Тырысамын қолдау бөлмеде тәртібі. Арасында қонақжайында орналасқан үлкен шыны үстел, жанында, алдында (диван және екі жұмсақ кресло. Қарсы барлығы осы кішкентай столике тұр, үлкен плазмалық теледидар. Барлық қонақ суреттерімен әшекейленген."Маминой және папиной бөлмеде үлкен екі кісілік төсек және шкаф киім үшін. Сол жерде тұр мамин үстел айнасы, фигуралар, ол красится. Олардың бөлмесінде бар выход на балкон.Бөлмеде менің қарындастарым бар двуярусная кереует, үлкен шкаф киіммен, жазбаша үстел, онда тұр, принтер және теледидар. Сонымен қатар ол қорабы ойыншықтармен және полкінің келуі.