ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ!!1 ДАМ ВСЕ БАЛЛЫ КОТОРЫЕ У МЕНЯ ЕСТЬ!!1! сравните строение хлам

ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ!!1 ДАМ ВСЕ БАЛЛЫ КОТОРЫЕ У МЕНЯ ЕСТЬ!!1! сравните строение хламидомонады и улотрикса и выявите черты сходства и различия. почему улотрикс и хламидомонаду относят к водорослям? есть ли у улотрикса покровная, проводящая и основная ткани?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хламідомонада живе в неглибоких водоймах,калюжах,що добре прогріваются.Клітина хламідомонади має грушоподібну форму. На передньому більш вузькому кінці тіла знаходиться джгутики. За допомогою яких вона рухаєтся . Улотрикс. Талом цієї водорості має вигляд нерозгалуженої нитки , яка складається з клітин ,подібних за будовою і функціями. Клітини улотрикса короткі ,циліндричні,крім тієї , якою його нитка прикріплюєтся до дна водойми або підводних предметів. Улотрикс живе у прісних водоймах і