Пожалуйста срочно помогите!!! 1.расположите фразы телефонного разговора в правил

Пожалуйста срочно помогите!!! 1.расположите фразы телефонного разговора в правильном порядке? Yes he has. Hi it is Jane here. Can I speak to Marke please? Ok. Byc then. Sure please- can you ask him to ring me? Thanks. By. No I am sorri-he is not in. Can I take a message? 2. еще одно пожалуйста дам 25 баллов!!! выберете правильный вариант: a) a, b) an, c) the, артикль отсутствует поставь прочерк (-) 1. I want to be....... engineer when I leave school. 2.His hobby is.....judo. 3..... red is my favourite colour. ПОЖАЛУЙСТА!