Пожалуйста вставьте пропущенные буквы (срочно нужно). Мектеп... тек қара көк түсті

Пожалуйста вставьте пропущенные буквы (срочно нужно). Мектеп... тек қара көк түстікиім... киіну... рұқсат етілді. Біз... сынып оқушы...... заман... сай киім киеді. Мектеп... ішінде өзіндік қағидалар..... бар. Ер бала.... мерекелік күн..... ақ көйлек пен қара көк костюм ки..., ал қыз бала.... ақ жейде мен қара көк белдемше киеді.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) мектепте 2 киимди 3 киинуге 4 биздин 5 окушылары заманга сай 6Мектептин 7 кагидаларымыз 8 ер балалар 9 кундеры 10 киеды 11 балалар