Пожалусна до поможіть. Нада контрольний твір Душа болить за рідну україну. Щоб було гарно написано. Своїми словами

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Україна-наймилозвучніша країна в світі,місце де я народилась та виросла.Тут я вперше пішла до школи ,тут пройшло моє дитинство.Скільки випробувань поборола Україна.Наш народ мужньо захищав її на Майдані.Не побоявшись смерті,люди відстоювали свої права.Дякувати Богові,що у нас є справжні патріоти,які знайшли в собі мужність постати проти безжальної влади.