Пожалуйста, исправьте ошибки. ( Этот текст написан русской клавиатурой, нужно иправить на казахские буквы). 1)ия, казак тилинде сойлеуге болады 2)ия, бирнеше тил билген пайдалы 3) 1989 жылы Казак тили мемлекеттик тил болып жари...

Пожалуйста, исправьте ошибки. ( Этот текст написан русской клавиатурой, нужно иправить на казахские буквы). 1)ия, казак тилинде сойлеуге болады 2)ия, бирнеше тил билген пайдалы 3) 1989 жылы Казак тили мемлекеттик тил болып жарияланды. 4) 22 кыркуйек куни тилдер мерекеси 5) 1989 жылы 22 кыркуйекте *Казакстаннын тил туралы заны* кабылданды 7) Мектепте мен 4 тил уйренемин
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
иə, қазақ тілінде сөйлеуге болады иə, бірнеше тіл білген пайдалы 1989 жылы Қазақ тілі мемлекеттік тіл болып жарияланды 22 қыркүйек күні тілдер мерекесі 1989 жылы 22 қыркүйекте Қазақстанның тіл туралы заңы қабылданды мектепте мен 4 тіл үйренемін