Пожалуйста напишите как этот текст читается тока русскими буквами ???Colour me red, colour me blue,Colour me a rainbow, too!The ducks are brown,The books are green,The pencil case is pink.What colour is the sun today?Its a yell...

Пожалуйста напишите как этот текст читается тока русскими буквами ??? Colour me red, colour me blue, Colour me a rainbow, too! The ducks are brown, The books are green, The pencil case is pink. What colour is the sun today? Its a yellow sun, i think!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Калор ми рэд калор ми блу калор ми э рэйнбоу ту зе дакс а броун зе букс а грин зе пенсил кейс из пинк вот калор из зе сан тудэй итс э елоу сан ай синк
Гость
колор ми ред, колор ми блу, колор ми э рэйнбоу, ту! зэ дакс ар браун,  зэ дакс ар грин, зэ пенсл кейс ис пинк. уат колор ис зэ сан тудэй? итс а еллоу сан, ай сынк!