Пожалуйста напишите (можете на русском) образ Наталки-Полтавки

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Наталка  - типовий образ украïнськоï дiвчини-селянки.Головнi риси характеру Наталки (велика пошана до матерi, до старших;  працелюбнiсть ("Себе i матiр свою на свiтi держить"); дiвоча чистота; скромнiсть;  енергiйнiсть).Глибоке кохання Наталки до Петра (чотири роки чекає повернення Петра, не  отримуючи вiд нього жодного листа; вiдмовляє всiм, хто до неï сватається  - дяку, волосному писарю, пiдканцеляристу). 4. Самопожертва Наталки заради матерi (бажання матерi видати дочку за багатого;  захист Наталкою своєï гiдностi  - шлюб за розрахунком не принесе ïй щастя; постiйнi нарiкання та сльози  матерi; задля спокою неньки подає рушники Возному).