Пожалуйста напишите сочинение на тему где я провела свои летние каникулы 12-15 предложений по английскому

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
This summer I spent a very fun, I was walking with my friends from morning till evening. so I had a fun time with the family, we played different games. we traveled the country in search of adventure. we played in the Park, riding the water slides and so on.. when I got home, I was a little sad that we returned so quickly, and at the same time fun that I went back to my house. I had a fun summer, I remember it being for life. ( сам сочинял, просто я не знал как ты провела. )