Пожалуйста номер 2 полностью Нужно составить предложения СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА Заранее спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Nelly arrived in France at 5.20 . Caroline arrived in England on Monday . The friends arrived at the bus station on Tuersday . The Browns arrived in Moscow at 7.40 . I arrived at Shereme - tyelo airport on Thursday. My granny arrived at railway station at 5.20 .