Пожалуйста ответьте мне наконец то хоть кто нибудь сделайте эти упражнения помогите пожалуйста 3,4 пожалуйста
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3 вот по порядку...
knee length socks
crew members
great advantage
first prize
excited spectators
sports equipment
noble behavior
4й слишком много писанины но немного помогу: a) I've been cycling since the age of 3 till now. I also played some football basketball and volleyball from around the age of seven to the age of 16. I've also done weight lifting for a year at the age of 15. I would like to do Judo, boxing and surfing in the near future.
b) I don't like fishing because I think it's boring. ну а дальше сам, в этом же стиле, времени нет больше...