Пожалуйста памогите составить диалог на английском О своем свободном времени?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Hey, Stacy -Hello, Bob. How are you? -I'm fine, what about you? -Everything is well, thank you. I want to ask if you have a free time today?| -Yes, sure. We can go in cinema and spend our free time there. -Well, Stacy! And I want to go in cafeteria with you. -Okey, Bob. That's really great idea! See you at 14-00 near cinema.  -Well, see zou later, good bye!