Пожалуйста переведите текст!!! Срочно!!! не беда если допустите где нибудь ошибку!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Даша: Нікіта, ти колись був за кордоном? Нікіта: Ні, ніколи. Це моя перша подорож за кордон. А ти колись була за кордоном? Даша: Так, я була в Болгарії. Але я ніколи не була в США. Ми вже на шляху до Флориди! Я дуже захоплена!  Нікіта: Так, ми будемо в Маямі через 10 годин. Даша: Так, це довгий політ. Довше, ніж я думала. Як далеко Маямі від Москви? Нікіта: 10 тисяч миль. Але Сідней навіть ще далі! Що зараз роблять Сем і Кейт? Як ти думаєш? Даша: Я думаю, що зараз вони обідають. Ми також матимемо ланч в літаку. Ось і наш ланч. Що це? Нікіта: Це тістечки. Так зване американське печиво. Я їв їх одного разу. Це було на вечірці в Москві у мого американсьеого друга.  Даша:Я ніколи не куштувала таких тістечок. Нікіта: Спробуй їх зараз. Тобі сподобаються! Даша: Вони виглядають добре, а смакують ще краще! Нікіта: Слухай! Нам збираються показати фільм протягом польоту. Це "Лускунчик". Я ще не бачив цього фільму. Говорять, що це найкращий фільм усіх часів!