Пожалуйста пишите 10 предложений про то что курение вредит здоровью на казахском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Темеки шегу адамнын денсаулыгына зиян.Бирак адамдар озинин денсаулыгын ойламайды,темекини шеге береди.Темеки сонымен катар шегип турган адамга да касында турган адамга да зиян.Сондыктан да адам оз омирин кутуи керек. АРЫ КАРАЙ ОЗИН КУРА)