Пожалуйста помогите!!! Dear_________________ I`d like to tell you about myself. I can ______________________well. I ___________for/since_________. I go _______________________. I like_______________________. And what about you?...

Пожалуйста помогите!!! Dear_________________ I`d like to tell you about myself. I can ______________________well. I ___________for/since_________. I go _______________________. I like_______________________. And what about you? Can you____________________? How long___________________? Bye, ________________
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Dear Maria I can skate well I have been skating since I was 5 I go to school I like History and Music Can you skate? How long have you been doing than? bye, Nick