Пожалуйста, помогите это перевести. Заранее огромное спасибо. What's I'll about? No prizes for guessing that one, eh! It's a super-glossy book rammed with everything you ever wanted to know about lush Leo. Glorious pics, insi...

Пожалуйста, помогите это перевести. Заранее огромное спасибо. What's I'll about? No prizes for guessing that one, eh! It's a super-glossy book rammed with everything you ever wanted to know about lush Leo. Glorious pics, insider Info, there's even a fact sheet filled out by his own fair hand where he reveals his nickname "Leo the noodle", probably something to do with the fast that he's a bit of a monster pasta eater. Any cop? Are you kidding? Although you already know everything there is to know about the lovely Leo, a girl can never get enough of a good thing.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Что я буду делать? Никаких призов за то, что угадал, а! Это супер-глянцевая книга, пропитанная всем, что вы когда-либо хотели знать о пышном Лео. Славные фотографии, инсайдерская информация, есть даже фактологический лист, заполненный его собственной честной рукой, где он показывает свое прозвище «Лев лапша», вероятно, что-то связанное с быстрым, что он немного похож на монстра.Любой полицейский? Ты шутишь? Хотя вы уже знаете все, что нужно знать о прекрасном Лео, девушка никогда не сможет получить достаточно хорошего.