Пожалуйста помогите!! Можете составить диалог до конца? Прошу ваааас, 20 баллов:(

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
A -.We are going to the Drama Theatre tomorrow night. B .-That sounds great .Can we get the tickets? A.-I hope so .When does the play begin? B.-The play begins at 19:00 o'clock .If we meet an hour earlier we'll manage to buy two tickets. A. -See you tomorrow!