Пожалуйста помогите! На чорно-білій фотографії 80% поверхні було покрито чорним кольором, а 20% - білим. Фотографію збільшили у 2 рази. Скільки відсотків поверхні отриманої фотографії покрито білим кольором?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сколько не увеличивай фото - соотношение цветов чёрного к белому останется неизменным : 80 : 20 ( 4 : 1). Ответ : 20%.