Пожалуйста помогите!!!! надо написать по два примера на қаратпа сөз, қыстырма сөз, одағай сөз заранее огромное спасибо!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Айгуль, комектесши маган. Дина, бугин сабак нешеде басталады? Әрине, еңбексіз ер де, жер де көгермейді. Менің айтқандарымды ұмытып кеттің-ау, сірә. Па, шіркін! Керемет екен! Ертерек білмегенімді қарашы, әттеген-ай!