Пожалуйста помогите написать диалог 6 вопросов 6 ответов на тему(Демалыс)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Сәлем Ербол - Сөлем Динара - Ертен демалыс куні. Сен не істейсің? - Мен таңертең әжеге барамын; оған көмектесемің - Ал кешкеде не істейсің? - Мен досыммен киноға барамын - Сен каңдай кино карайсың? - Мен "Инсургент" караймын, ал сен не істейсің? - Әрине мен білмеймын - Сен бізбен киноға барасың ба? - Ия, барамын. Көп рахмет - Саубол - Саубол