Пожалуйста помогите написать текст - миру ванная, чом у меня подобает мое имя ( максим ) спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мені подобаєть моє ім`я Максим,тому що десять тисяч років тому стародавний Вампір по імені Морен і Він придумав ім`я Максим (И пожайлуста пиши(те) без ошибок)
Гость
Чому мені подобається моє ім"я ? Моє ім"я Максим.  По-перше , як і всі інші діти , я люблю своє ім"я за те , що воно моє .  По-друге , ім"я Максим перекладається з латинської - найбільший, тобто - найсильніший. Також Максим - це добра і чесна натура .   Мені дуже  подобається моє ім"я.