Пожалуйста помогите очень надо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!                                                                                           Яке твердження правильне: а) Володимир Мономах надав автономію окремим князівствам; б) ...

Пожалуйста помогите очень надо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!                                                                                            Яке твердження правильне: а) Володимир Мономах надав автономію окремим князівствам; б) Володимир Мономах управляв державою спільно з братами: в ) Володимир Мономах дбав про зміцнення одноосібної влади. Коли розпочалося відокремлення князівств: а ) у X ст.: б) у 30-х роках XII ст.: в) у XIII ст.? Назвіть заходи Володимира Мономаха. спрямовані на зміцнення великокнязівської влади. У чому різниця між принципом отчинності й принципом сюзеренітету-васалітету? Назвіть і віднайдіть на карті князівства і землі, які входили до володінь Володимира Мономаха.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.В 2.Б 3.Мероприятия направленные на укрепление власти: -принят "Устав" дополнение к "Рус.правде"(ограничение прав ростовщиков и землевладельцев,улучшая положение крестьян и мещан) -успешные походы против половцев -заключение династических браков -Любеческий съезд-1097(прекращение междоусобиц,принцип "Каждо да держит отчину свою" т.е принцип наследования князьями земель своих отцов)