Пожалуйста помогите, очень срочно даю 30 балов.Буду очень благодарна за решение!!!!!! ПОЖАЛУЙСТА, ОЧЕНЬ, ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1)Кожне натуральне число треба пофарбувати у відповідност...

Пожалуйста помогите, очень срочно даю 30 балов.Буду очень благодарна за решение!!!!!! ПОЖАЛУЙСТА, ОЧЕНЬ, ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1)Кожне натуральне число треба пофарбувати у відповідності з наступними 3 правилами: (І) кожне число фарбується червоним або зеленим кольором (ІІ) сума будь-яких двох різних червоних чисел є червоним числом (ІІІ) сума будь-яких двох різних зелених чисел є зеленим числом Скількома способами це можна зробити???? А) жодним Б) двома В) чотирьма Г) шістьма Д) більше, ніж шість
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я где то видел такой вопрос и кажись правильный ответ Г, но, к сожалению, объяснить не могу.