Пожалуйста помогите перевести))) Мен танысымның сыртқы келбетін суреттеймін. Танысымның аты – Дәурен. Оның жасы жиырма жетіде. Оның бойы биік, ол орта бойлы емес. Оның дене бітімі келісті, шымыр. Дәурен спортпен айналысады. Дәу...

Пожалуйста помогите перевести))) Мен танысымның сыртқы келбетін суреттеймін. Танысымның аты – Дәурен. Оның жасы жиырма жетіде. Оның бойы биік, ол орта бойлы емес. Оның дене бітімі келісті, шымыр. Дәурен спортпен айналысады. Дәурен арық та емес, толық та емес. Оның көздері көк емес, қара және ойлы. Дәуреннің басы үлкен де емес кішкентай да емес. Шашы қара, қалың. Көзінің үстінде қалың, әдемі қасы бар. Кірпіктері өте ұзын емес. Дәуреннің мұрны қыр мұрын, еріндері қалың. Танысымның құлақтары қалқан құлақ емес, бетінде дақ, тыртық жоқ. Мандайы кең, ашық. Дәуреннің қолы, аяғы қысқа емес, ұзын, себебі оның бойы биік. Бір сөзбен айтқанда, менің танысым сымбатты, тартымды жігіт.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я опишу внешний вид знакомого. Имя знакомого - Даурен. Ему 27 лет. Он высокий, не среднего роста. Его тело сложение крепкое (спортивное). Даурен занимается спортом. Даурен не худой, и не толстый. Его глаза не синего, черные. Голова Даурена не большая, и не маленькая. Волосы черные, густые. Над глазами есть густые, красивые брови. Брови не такие уж длинные. У Даурена острый нос, также большие губы. Он не "лопоухий", лицо чистое, без пятен. Лоб широкий, открытый. Даурена руки, ноги не короткие, а длинные, потому что он высокий. Одним словом, мой знакомый, красивый, привлекательный парень.