Пожалуйста помогите перевидите вот этот текст. Бурабай-Көкшетаудағы əдемі көл.Оның суы тұщы, мөлдір.Көлдің айналасы-қарағайлы,қайыңды орман.Ауасы өте таза.Табиғаты ерекше.Сол себепті көлдің қасында көптеген демалыс орындары бар...

Пожалуйста помогите перевидите вот этот текст. Бурабай-Көкшетаудағы əдемі көл.Оның суы тұщы, мөлдір.Көлдің айналасы-қарағайлы,қайыңды орман.Ауасы өте таза.Табиғаты ерекше.Сол себепті көлдің қасында көптеген демалыс орындары бар.Бурабайдың табиғаты туралы көп өлеңдер,əңгімелер жазылған.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
бурабай-самое красивое озеро в кокшетауе.его воды соленые,прозрачные.вокруг озера березовые,дубовые леса.воздух очень чист.особенная природа.поэтому вокруг леса много курортов.про природу в бурабае написаны много стихов и рассказов.