Пожалуйста помогите перевисти текст с русского на казахский : В наше время фаст-фуд и вредные напитки стали очень популярными, но они вредят организму. Возникают такие болезни как гастрит язва и т.д. И чтобы они не возникали ну...
Пожалуйста помогите перевисти текст с русского на казахский :
В наше время фаст-фуд и вредные напитки стали очень популярными, но они вредят организму. Возникают такие болезни как гастрит язва и т.д. И чтобы они не возникали нужно соблюдать некоторые правила. Нужно кушать три раза в день уторм, в обед и вечером. Также нужно кушать полезную еду, фрукты и овощи. Вредную еду кушать можно но очень редко. берегите себя кушайте полезную еду
Ответ(ы) на вопрос:
казирги кезде женил тагамдар жане зиянды сусындар оте айгили болып кетти, бирак олар биздин агзамызды куртады. әртүрлі ауруларга душар боламыз. сондай аурулар пайда болмас ушин турли ережелерди сактаган жон. кунине 3 рет таңертең, түсте жане кешке тамақтанган дурыс. солай-ак пайдалы тамакты, жемістер мен көкөністерді жеу керек. пайдасыз тамакты оте аз жеу керек.озинизди сактап пайдалы аспен коректениниз
біздің уақыттымызда фаст-фуд және зарарлы сусындар көп адамды сатып алады, бірақ олар бойға зияндайды. Сол себептен мынадай қыңқыл-сыңқыл сияқты гастрит, жара және олай бұдан әрі бітеді. Олар сақтауға керекке біреудің жөн-жосықтарының тумады. Жеуге қажетке үш рет күнде: таңуртен, түскі асқа, кешқұрым.Аман болу қаласаң, аман асты же.Күт- өзі, дұрыс азықтан!
Вот так вроде бы нормально, только вот "Вредную еду кушать можно но очень редко" не перевела....