Пожалуйста помогите проект по английскому на тему один домасроочноо

Пожалуйста помогите проект по английскому на тему один дома сроочноо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
when i'm home alone........ really i love sit home alone for many time  i can play video games for many time and make parties and sit more free with my friends when my parents not at home , really i love my parents but i just feel beter when they goes somewhere . really i miss my mum more than my dad . because she's helping in everything and make food for me she's so beautiful . but anyway i love sit home alone надеюсь что понравится