Пожалуйста помогите сделать домашку : 1) Познач групу дієслів теперешнього часу: а) говорить, слухає, співає б) бажає, іде, біжить 2) Встав пропущені букви: співа..мо, виход..те, перемага..мо 3) Від поданих іменників утвори діє...

Пожалуйста помогите сделать домашку : 1) Познач групу дієслів теперешнього часу: а) говорить, слухає, співає б) бажає, іде, біжить 2) Встав пропущені букви: співа..мо, виход..те, перемага..мо 3) Від поданих іменників утвори дієслова в неозначеній формі: догляд - хвороба - стрибок - життя - 4) Постав дієслова у форму 2-ої особи однини: косити - збирати - ловити - дружити - 5) Познач групу слів, яка складається тільки з дієслів неозначеної форми: а) працюють, думають, знають б) працювати, думати, знати в) працювали, думали, знали 6) Від поданих іменників утвори дієслова в неозначеній формі: малюнок - зустріч - плавання - молодість- 7) Постав дієслова у форму 3-ої особи однини: косити - збирати - ловити - бігти - ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ, СПАСИБО
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Група дієслів теперешнього часу (а і б): а) говорить, слухає, співає б) бажає, іде, біжить ***всі відповідають на питання що робить? 2) Встав пропущені букви: співаємо, виходите, перемагаємо (або співаймо, виходьте, перемагаймо) 3) Від поданих іменників утвори дієслова в неозначеній формі: догляд - доглядати хвороба - хворіти стрибок - стрибати життя - жити 4) Постав дієслова у форму 2-ої особи однини: косити - косиш збирати - збираєш ловити - ловиш дружити - дружиш 5) Група слів, яка складається тільки з дієслів неозначеної форми: б) працювати, думати, знати  6) Від поданих іменників дієслова в неозначеній формі: малюнок - малювати зустріч - зустрічати плавання - плавати молодість - молодіти 7) Дієслова у форму 3-ої особи однини: косити – косить збирати - збирає ловити - ловить бігти - біжить